GreekEnglish

Διαμονή στη Χώρα

Στην παρακάτω λίστα θα βρείτε πληροφορίες για την διαμονή σας στη Χώρα. Επιλέξτε τα καταλύματα που σας ενδιαφέρουν για περισσότερες πληροφορίες όπως φωτογραφίες, παροχές και περιγραφή. Ακόμα μπορείτε να συμπληρώσετε την φόρμα εκδήλωση ενδιαφέροντος για άμεση επικοινωνία και κράτηση του καταλύματος της αρεσκείας σας.

Κατάλυμα

Τηλέφωνα

E-mail

Κατηγορία

Andromeda Resort 22430-59865 6979-635332 irini@andromedaresort.gr Ξενοδοχείο
Astypalaia Palace 22430-61351 6970-101410 astypalaia-palace@hotmail.com Ξενοδοχείο
Tholaria Boutique Hotel 22430-62072 6949-473947 tholariahotel@gmail.com Ξενοδοχείο
Kalderimi Hotel 22430-59843 22430-61120 info@kalderimi.gr Ξενοδοχείο
Pylaia 22430-61070 info@pylaiahotel.gr Ξενοδοχείο
Ageri House 22430-61515 6972-876945 ageristudios@hotmail.com Studios
Anatoli Studios 22430-61289 6978-432442 gazozas@hotmail.com Studios
Anemomylos 22430-61767 6946-262671 petridenas@yahoo.gr Studios
Aphrodite Studios 22430-61478 6973-538235 info@studios-aphrodite.gr Studios
Archodiko 22430-61929 6979-811551 archodikoastypal@gmail.com Studios
Asvestori 22430-61475 6974-351999 asvestoti@hol.gr Studios
Aspro Mple 22430-61643 6974-610067 info.aspromple@gmail.com Studios
Kaiti Rooms 22430-61375 marina_axladioti@hotmail.com Studios
Oltre Mare Maisonettes 210-2020240 6973-202323 simosk@hol.gr Studios
Oneiro Studios 22430-61351 6970-101410 oneiro_apt@hotmail.com Studios
Satino Mare 6944-183398 6944-183398 info@satinomare.gr Studios
Studios Kilindra 22430-61966 22430-61131 studioskilindra@otenet.gr Studios
Vaikousis Studios 22430-61430 6977-477800 Studios
Viva Mare Traditional 22430-61571 6978-755208 vivamare@hotmail.com Studios
Mariakis Luxury Studios 22430-61413 6949-473947 mariakishotel@gmail.com Studios
Lefkanthemo 22430-62054 6974-877162 studios@lefkanthemo.gr Studios
Margarita Houses 22430-61261
elenia@yahoo.gr Studios
Nefeli Studios 6948-843035
bmasti@gmx.de Studios
Popi Studios 22430-61404 6948-941684 kaliopipk@yahoo.gr Studios
Provarma Studios 22430-61228 provarma@yahoo.gr Studios
To spiti tou Castrou
22430-62054 fotini-palos@yahoo.gr Studios
Kallichoron 22430-61934 6936-889888 info@kallichoron.gr Studios
Adelaide studios 22430-61171 Studios
Agnati studios 22430-61717 Studios
Papanikola Houses 22430-61014 Studios
Myloi 22430-61272 Studios
Aperanto Galazio 22430-61465 Studios

AddThis Social Bookmark Button